مدیریت فایل ها


این بخش مجموعه ای از امکانات یک File manager را به صورت یکجا و مختصر در اختیار مدیریت قرار می دهد تا علاوه بر مدیریت فایل ها، نیاز نباشد برای پیوست یک تصویر، آهنگ و یا فایل کاتالوگ به یک پست، از خدمات سایت های بارگذاری استفاده کند

یکی از قسمت های مفید و پر کاربرد پنل مدیریت، بخش "مدیریت فایل ها" است. این بخش مجموعه ای از امکانات یک File manager را به صورت یکجا و مختصر در اختیار مدیریت قرار می دهد تا علاوه بر مدیریت فایل ها، نیاز نباشد برای پیوست یک تصویر، آهنگ و یا فایل کاتالوگ به یک پست، از خدمات سایت های بارگذاری استفاده کند و به راحتی از طریق این بخش می تواند فایل مورد نظر را بارگذاری نموده و از طریق لینک مسقیمی که ایجاد می شود، از فایل استفاده نماید.

 

بخش "مدیریت فایل" به صورت خودکار فایل ها را به پنج دسته : فایل های تصویری، فایل های ویدئویی، فایل های صوتی، فایل های متنی و دیگر فایل ها تقسیم می کند. در هنگام ثبت فایل جدید دو گزینه در اختیار مدیریت قرار می گیرد. گزینه اول "نام فایل" است که تنها به مدیریت نمایش داده می شود و در واقع به عنوان راهنمایی برای یادآوری فایل مورد نظر است و گزینه دوم، فیلد انتخاب فایل مورد نظر است که با کلیک روی آن پنجره انتخاب فایل باز می شود. پس از وارد کردن نام و انتخاب فایل، تنها کافی است روی کلید "بارگذاری فایل" کلیک کرده و منتظر بمانید تا فایل مربوطه بارگذاری شود. پس از بارگذاری، لینک مستقیمی در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید به هر ترتیب که تمایل داشته باشید از آن استفاده نمایید.

 

در کنار هر فایل کلید "حذف" قرار گرفته شده است با کلیک روی آن فایل مربوطه برای همیشه حذف خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید بعد از حذف به هیچ عنوان امکان برگشت فایل وجود نخواهد داشت.

 

مدیریت فایل ها