تنظیمات


ماژول تنظیمات برای اعمال تغییرات در موارد کلی سایت مانند عنوان سایت، شعار آن و یا کلمات کلیدی جامع سایت کاربرد دارد.

بخش تنظیمات ممکن است برای وب سایت های مختلف، متفاوت باشید اما همواره سه عنوان اصلی در این بخش به چشم می خورد.

 

نام سایت : عبارتی که در این فیلد وارد می کنید، به عنوان تیتر سایت در نوار آدرس بار مرورگر و به عنوان مالک وب سایت در قسمت کپی رایت (در زیر وب سایت، انتهای صفحه) نمایش داده می شود. همچنین در صورت نیاز به ارسال ایمیل خودکار از طرف سایت، این عنوان به عنوان فرستنده ایمیل تعیین می شود.

 

معرفی سایت : متنی که در این بخش وارد می نمایید به عنوان معرفی اجمالی درباره وب سایت شما و کسب و کارتان به گوگل و مشتریان ارائه می گردد.

 

آدرس پست الکترونیک : لطفا در این فیلد فقط یک آدرس پست الکترونیک وارد کنید. این آدرس به عنوان ایمیل مرجع سایت شناخته می شود و تمامی پیام های ارسالی و دریافتی در سایت از طریق این آدرس ایمیل انجام خواهد شد به همین دلیل بهتر است یک آدرس ایمیل داخلی وارد نمایید. به عنوان مثال اگر آدرس دامنه شما www.mitradesign.ir هست، آدرس ایمیل شما می تواند info@mitradesign.ir باشد.

 

اطلاعات تماس : در این بخش می توانید اطلاعات کامل تماس را با متناسب با سلیقه و نیاز تان وارد نمایید. محتوای وارد شده در این فیلد، عینا در وب سایت به کاربران نمایش داده می شود.

 

در این صفحه ممکن است تنظیمات متفاوتی مانند "درباره ما"، "تبلیغات" و یا... مواجه شوید که در رابطه با هر کدام توضیح کوتاهی در بالای هر فیلد قید شده است. همچنین برای به روز رسانی و تغییر محتویات هر مورد می بایست جداگانه روی کلید "به روز رسانی" رو به روی آن کلیک نمایید.

 

تنطیمات