مدیریت پیام ها


یکی از روش های موثر و پر کاربرد در ارتباط با مشتریان استفاده از ایمیل و پنل ارتباط مشتری است. تمامی وب سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوا آرا پیاده سازی می شوند دارای صفحه ای تحت عنوان ″ارتباط با ما″ هستند.

یکی از روش های موثر و پر کاربرد در ارتباط با مشتریان استفاده از ایمیل و پنل ارتباط مشتری است. تمامی وب سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوا آرا پیاده سازی می شوند دارای صفحه ای تحت عنوان "ارتباط با ما" هستند. کاربران وب سایت می توانند از طریق این صفحه علاوه بر دسترسی به اطلاعات ارتباطی مجموعه مانند : شماره تماس، فکس، آدرس محل و...، به فرم "ارتباط با ما" نیز دست پیدا کنند و از طریق این فرم در هر ساعت از شبانه روز، پیام ها، نظرات و انتقادات خود را برای مدیریت ارسال نمایند.

 

پیام های ارسالی کاربران در صفحه "مدیریت پیام ها" قابل مشاهده و مدیریت خواهد بود. پس ورود به پنل مدیریت و کلیک روی گزینه "مدیریت پیام ها" با صفحه ای مشابه تصویر زیر رو به رو خواهید شد :

 

مدیریت پیام ها

 

در این صفحه برای هر پیام دو ستون در نظر گرفته شده است. ستون سمت راست شامل اطلاعات ثبت شده توسط کاربران است. این اطلاعات شامل : زمان ثبت و یا ارسال پیام، نام کامل کاربر، آدرس ایمیل، شماره تماس و متن پیام وی خواهد بود. همچنین اگر کاربری فایلی را به پیوست ارسال کرده باشد، لینک فایل ارسالی نمایش داده خواهد شد. در ستون سمت چپ فیلدی قرار داده شده که مدیریت می تواند از طریق آن مستقیما به پیام کاربر پاسخ دهد. پس از نوشتن جواب پیام در این فیلد، روی کلید "تایید و ارسال پاسخ با ایمیل" کلیک نمایید. سیستم مدیریت محتوا به صورت خودکار پیام شما را در قالب یک ایمیل همراه نام سایت و آدرس ایمیلی که در بخش "تنظیمات" وارد کرده اید برای کاربر ارسال می نماید.

 

برای این بخش ماژول جداگانه ای برای ارسال پاسخ از طریق پیام کوتاه نیز طراحی شده است که در صورت سفارش کارفرما این ماژول نیز پیاده سازی و فعال خواهد شد. با فعال شدن این ماژول، مدیریت این امکان را خواهد داشت که علاوه بر ارسال پیام از طریق ایمیل، پاسخ مورد نظر را از طریق پیام کوتاه نیز ارسال نماید. (لطفا توجه داشته باشید این ماژول رایگان نیست)

 

پس از ارسال پیام، متن کوچکی تحت عنوان "به این پیام پاسخ داده شده است !" در بالای فیلد پاسخ، نمایش داده می شود تا به مدیریت یادآوری نماید تا مجددا به این پیام پاسخ ندهد.

 

همچنین در صورت تمایل به حذف پیام، می توانید از کلیدی که در زیر فیلد پاسخ تعبیه شده است استفاده نمایید. لطفا توجه داشته باشید پس از کلیک روی این گزینه و تایید حذف پیام، پیام حذف شده به هیچ عنوان قابل بازگشت نخواهد بود.

 

در زیر صفحه نیز گزینه "نمایش صفحه ها" قرار داده شده است. به صورت پیش فرض در هر صفحه 5 پیام جدید نمایش داده می شود و اگر تعداد پیام ها بیشتر شود باقی پیام ها به صفحات بعد منتقل خواهند شد.