ارسال پست جدید


اولین قدم در مدیریت یک وب سایت، ساخت، ارسال و به روز رسانی یک پست و یا محصول است.

اولین قدم در مدیریت یک وب سایت، ساخت، ارسال و به روز رسانی یک پست و یا محصول است. اگرچه به صورت پیش فرض و برای آشنایی کارفرما به محل قرار گیری پست ها، در ابتدای کار و در هنگام تحویل، پروژه همراه با تعدادی پست نمونه تحویل داده می شود اما بد نیست با چگونگی ارسال، ویرایش و مدیریت پست ها در سیستم مدیریت محتوا آرا بیشتر آشنا شویم.

 

برای شروع و مشابه تصویر، روی کلید "ارسال پست جدید" کلیک کنید.

 

ارسال پست جدید در سیستم مدیریت محتوا آرا

 

پس از کلیک روی کلید "ارسال پست جدید" با صفحه ای مشابه تصویر زیر رو به رو می شوید. لطفا توجه داشته باشید در صورت کلیک بر روی کلید سبز رنگ "ویرایش" در کنار هر پست نیز با صفحه ای مشابه رو به رو خواهید شد با این تفاوت در حالت دوم (ویرایش) فیلدها خالی نبوده و با محتویاتی که شما پیش از این در پست مربوطه ارسال کرده اید پر شده اند. در صورت تمایل به تغییر اطلاعات وارد شده و یا ارسال اطلاعات جدید، تنها کافی است اطلاعات مربوطه را مطابق با نیاز و به دلخواه خود تغییر داده و روی کلید "ثبت اطلاعات" کلیک کنید.

 

همچنین توجه داشته باشید نمایش فیلدهای این صفحه ممکن است برای پروژه های مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال فیلد "انتشار خودکار" فقط برای وب سایت های خبری به صورت پیش فرض فعال است و یا فیلد "سوتیتر" فقط برای وب سایت های خبری و یا بعضی وب سایت ها با قالب خاص فعال خواهد بود و در پنل مدیریت تمامی وب سایت ها نمایش داده نمی شود.

 

ارسال پست جدید در سیستم مدیریت محتوای آرا

 

در رابطه با چگونگی کار با این صفحه و نقش هر کدام از فیلدهای و گزینه های در نظر گرفته شده در این صفحه، لطفا به پست "ویرایش یک پست" مراجعه فرمایید.